logo small for menu

  • 1
facebookbuttonTwitterbuttonyoutubebuttoninstagrambuttonrss button
Πέμπτη, 22η Αυγούστου 2019, 8:47 πμ
Κυριακή, 12 Μαϊος 2019 17:53

Οκτώ υποψήφιοι δήμαρχοι και 314 υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι για τη Ναυπακτία

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

Οκτώ υποψήφιοι δήμαρχοι και 314 υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι για τη Ναυπακτία .

Όλοι αυτοί ζητούν την ψήφο μας στις ερχόμενες δημοτικές εκλογές, βάσει των παρατάξεων που κατατέθηκαν στον Πρωτοδικείο Μεσολογγίου. Με τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά τους η κάθε ομάδα, αλλά και ο κάθε επικεφαλής, για να οδηγήσει τη Ναυπακτία στην επόμενη ημέρα. Διαβάστε αναλυτικά τις λίστες των συνδυασμών, και κάντε την καλύτερη επιλογή για τον τόπο με βάση τα δικά σας κριτήρια.

«ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΓΚΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αντιρρίου
1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ-ΤΑΜΠΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΣΠΑΘΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αποδοτίας
1. ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ναυπάκτου
1. ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΡΑΚΟΣ-ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΛΤΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΒΑΣΙΛΗ
4. ΚΟΓΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6. ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΥΡΙΤΣΗ ΓΚΟΛΦΩ (ΦΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΛΑΒΙΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΜΑΡΑΓΚΟΥ-ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΜΕΝΤΖΑ-ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΜΠΕΡΕΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΜΠΙΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
13. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
14. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
16. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
18. ΡΙΣΒΑ-ΠΑΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
19. ΣΑΛΑΜΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΣΑΛΤΟΥ-ΝΤΑΛΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
21. ΣΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
22. ΤΑΡΑΜΠΙΚΟΥ-ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23. ΤΡΙΚΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
24. ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
25. ΧΟΧΤΟΥΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
26. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

Εκλογική Περιφέρεια Πλατάνου
1. ΚΟΥΚΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
2. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Πυλλήνης
1. ΝΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Χάλκειας
1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΤΣΟΒΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ»

«ΑΝΑΝΕΩΣΗ και ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Αντιρρίου
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΜΑΛΛΑ ΜΑΡΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Αποδοτίας
1 ΚΟΡΕΛΗΣ ΖΩΙΤΟΣ (ΖΩΗΣ)
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
3 ΜΕΛΑΧΡΗ-ΚΩΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
4 ΣΑΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5 ΦΑΛΤΣΕΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ναυπάκτου
1 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΑΛΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ)
2 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
3 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
5 ΔΗΜΗΤΡΕΛΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
6 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΖΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
8 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ-ΛΟΜΒΑΡΔΕΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΗ)
9 ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΙΑ)
10 ΛΑΟΥΡΔΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
11 ΛΥΚΟΚΑΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
12 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14 ΜΙΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ)
15 ΜΠΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ
19 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
20 ΠΕΛΕΚΗ ΔΩΡΟΘΕΑ
21 ΠΛΑΤΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΞΕΝΙΑ)
22 ΣΥΨΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
24 ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΈΦΗ)
25 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
26 ΧΑΡΑΚΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Πλατάνου
1 ΜΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΜΑΣΓΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Πυλήνης
1 ΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ
2 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Χάλκειας
1 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

«ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΣΥΝΕΠΕΙΑ ΚΑΙ ΑΜΕΣΟΤΗΤΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΚΟΤΣΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Εκλογική περιφέρεια Αντιρρίου
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

Εκλογική περιφέρεια Αποδοτίας
1. ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΖΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3. ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΑΘΗ (ΑΝΤΖΥ) του ΗΛΙΑ

Εκλογική περιφέρεια Ναύπακτου
1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΔΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του ΣΑΒΒΑ
6. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΑΤΙΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΚΑΚΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ
9. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΑΤΣΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΚΕΡΑΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
12. ΚΟΡΓΙΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
13. ΚΟΤΣΑΝΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
15. ΚΟΥΡΜΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΛΩΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΜΠΕΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
20. ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
21. ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
22. ΡΑΪΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
25. ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
26. ΧΑΖΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ

Εκλογική περιφέρεια Πλατάνου
1. ΚΑΤΣΙΚΑ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΛΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ

Εκλογική περιφέρεια Πυλλήνης
1. ΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΤΣΙΟΥΡΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική περιφέρεια Χάλκειας
1. ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
1. ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΡΑΠΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ
1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΑΡΚΑΒΙΤΣΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΘΩΜΑ
4. ΣΑΛΟΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΚΑΛΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
1. ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥ ΔΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΟΥ
5. ΓΟΥΠΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ
6. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8. ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΚΟΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
11. ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
13. ΠΑΤΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΠΕΥΚΙΑΝΑΚΗ ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
16. ΠΛΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
17. ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
18. ΣΑΦΙΟΛΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
19. ΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΣΜΠΟΥΚΗ ΠΕΛΕΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΣΟΥΖΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22. ΣΤΑΜΑΤΗ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
23. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
24. ΦΟΥΣΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
25. ΧΑΣΑΠΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
26. ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ
2. ΛΑΓΑΡΗ ΚΑΓΚΑΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΝΕΤΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΛΗΝΗΣ
1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΥ ΚΑΚΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΠΟΥΛΕΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΔΕ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
1 Αγγελόπουλος Βασίλειος του Νικολάου
2 Καραδήμας Χαράλαμπος του Ιωάννη
3 Ράπτη Αρετή του Αθανασίου

ΔΕ ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ
1 Καραμούστου – Φούντα Λάμπρω (Λίντα) του Θωμά
2 Κοτρώνης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
3 Κούστας Βασίλειος του Νικολάου
4 Κωταντούλα Χριστίνα του Κωνσταντίνου
5 Πελέκη Φωτεινή του Σπυρίδωνος

ΔΕ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
1 Αγγελόπουλος Αναστάσιος του Δημητρίου
2 Αθανασοπούλου Αγγελική του Σωτηρίου
3 Αλετράς Ιωάννης του Γεωργίου
4 Ασημακόπουλος Ανδρέας του Γερασίμου
5 Ασημακόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη
6 Ζιαμπάρα Μαρία του Κωνσταντίνου
7 Καζανά-Κουτσοσπύρου Ελένη του Παναγιώτη
8 Καρέλη-Μιχαλοπούλου Λεμονιά του Αθανασίου
9 Καρκατσούλης Δημήτριος του Σπυρίδωνος
10 Κονίδας Κωνσταντίνος του Ιωάννη
11 Κορακιανίτη Μαριλένα του Αναστασίου
12 Κοτρώνης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
13 Λαγαρός Παναγιώτης του Γεωργίου
14 Μαντζουράνη Μαρία του Μαντζουράνη
15 Παναγιωτοπούλου Αικατερίνη (Κάτια) του Γεωργίου
16 Παπαναστασόπουλος Παντελής του Ιωάννη
17 Πατούχας Κωνσταντίνος του Χρήστου
18 Πετσίνη Βασιλική του Βασιλείου
19 Πράππας Ιωάννης του Νικολάου
20 Σικώλας Χρήστος του Νικολάου
21 Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωάννη
22 Σωτηρόπουλος Παναγιώτης του Αντωνίου
23 Τσέλιος Σπυρίδων του Αντωνίου
24 Τσιμπογιάννη Μαρία του Ιωάννη
25 Φούντα Όλγα του Σπυρίδωνος
26 Χάρος Αριστομένης (Μένιος) του Παναγιώτη

ΔΕ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
1 Αθανασίου-Δρόσου Τριανταφυλιά (Φιλιώ) του Σπυρίδωνος
2 Κατσαντώνη Ασήμω (Μίνα) του Νικολάου
3 Μπακατσιάς Κωνσταντίνος του Θεόδωρου

ΔΕ ΠΥΛΛΗΝΗΣ
1 Μουχτούρης Ηρακλής του Παναγιώτη
2 Παναγόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου

ΔΕ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
1 Αλαφοδήμου Χρυσούλα του Ιωάννη
2 Καλαβριζιώτης Ανδρέας του Γεωργίου
3 Μακρυκώστας Γεώργιος του Χρήστου

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΜΠΟΥΡΗ – ΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Περιφερειακή Ενότητα ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΟΥ
2. ΖΕΛΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΔΑΜ

Περιφερειακή Ενότητα ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ
1. ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Περιφερειακή Ενότητα ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ
3. ΔΟΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΔΟΥΡΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ
7. ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΗΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9. ΚΟΡΓΙΑΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ,
11. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
12. ΛΑΜΑΝΝΑ ΛΟΥΤΣΙΑ του ΠΑΣΚΟΥΑΛΙΝΟ
13. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΝΤΖΟΥΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
18. ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Περιφερειακή Ενότητα ΠΛΑΤΑΝΟΥ
1. ΚΑΛΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΜΕΣΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Περιφερειακή Ενότητα ΠΥΛΛΗΝΗΣ
1. ΑΣΚΕΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2. ΣΙΝΟΓΕΩΡΓΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Περιφερειακή Ενότητα ΧΑΛΚΕΙΑΣ
1. ΒΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΒΟΥΛΓΑΡΗ – ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ

«ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΝΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
1. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΣΑΒΒΑ
2. ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΔΟΤΙΑΣ
1. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΜΕΛΑΝΙΑ
2. ΡΗΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
1. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ
2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ του ΗΛΙΑ
5. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΙΑΤΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΟΝΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΙΟΛΑΡΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
8. ΚΟΝΤΗΣ ΛΕΑΝΤΡΗΣ του ΚΩΣΤΑ
9. ΚΥΡΙΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΚΩΣΤΑ ΕΛΛΗ του ΣΠΥΡΟΥ
12. ΚΩΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
13. ΜΟΥΡΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΠΑΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
15. ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16. ΠΟΤΑΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
17. ΡΗΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΝΥ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
18. ΡΗΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
19. ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
20. ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΤΣΙΟΡΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22. ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ
1. ΓΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΧΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΥΛΗΝΗΣ
1. ΦΟΥΝΤΖΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΣΙΝΗ ΧΑΤΖΗ ΘΕΩΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΑΛΚΕΙΑΣ
1. ΚΡΕΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

«ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΝΤΙΝΟΣ»

Εκλογική Περιφέρεια Αντιρρίου
1 ΚΑΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ-ΜΙΧΟΣΤΑΥΡΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
3 ΠΙΣΤΙΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ)

Εκλογική Περιφέρεια Αποδοτίας
1 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ – ΜΑΣΙΑΛΑ ΑΓΛΑΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ)
3 ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4 ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 ΠΑΤΟΥΧΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Ναυπάκτου
1 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΓΡΑΨΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
5 ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 ΔΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
7 ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9 ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)
10 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 ΚΑΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ)
12 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
14 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
15 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
16 ΜΑΣΤΡΑΠΑ ΜΑΝΘΑ
17 ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΜΠΛΑΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)
19 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
20 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21 ΠΑΣΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22 ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
23 ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
24 ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΣΦΗΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Πλατάνου
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
2 ΖΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
3 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΓΑΘΗ

Εκλογική Περιφέρεια Πυλήνης
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ)
2 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Χάλκειας
1 ΤΡΑΧΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΗ)
3 ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

emprosnews.gr

Διαβάστηκε 261 φορές
Συντακτική Ομάδα του AgrinioBestOf.gr

Καθημερινή ενημέρωση με οτι καλύτερο συμβαίνει στο Αγρίνιο και την Αιτωλοακαρνανία. Σε πρώτο πλάνο η ανάδειξη του νομού, ως φυσική ομορφιά, πολιτισμικές δράσεις, ενδιαφέροντα πρόσωπα και ομάδες και οτι άλλο αξίζει να αναδειχθεί.

Προσθήκη σχολίου

Οι διαχειριστές της παρούσας Ιστοσελίδας διατηρούν το δικαίωμα να δημοσιοποιούν ή οχι τα σχόλια σας. Θα δημοσιεύονται μόνο τα σχόλια που τηρούν τους κανόνες της ευπρέπειας και καλής συμπεριφοράς. Κατά προτίμηση προτιμήστε να γράφετε Ελληνικά.

Αφήστε σχόλιο...

Τελευταία Άρθρα στην ίδια Ενότητα

Τελευταία Άρθρα απο όλες τις Ενότητες

eklogesdytika banner final

 amvrakia hotel banner

magnitaki

grivaswines

mpampatsikos

fit ems gym

dimitra greka

manikas

prosfigas

6p banner

kostopoulou

ekloges dytika banner

GOLDEN MOMENTS

wineoutlet banner 300x180

vivlio life

Ροή Ειδήσεων

Άρθρα που ενδιαφέρουν

Απόψεις, Θέσεις, Προτάσεις
  • 1