logo small for menu

  • 1
facebookbuttonTwitterbuttonyoutubebuttoninstagrambuttonrss button
Πέμπτη, 20η Ιουνίου 2019, 4:04 πμ
Τρίτη, 19 Μαρτίου 2019 17:26

Το πρόγραμμα του 10ου Μαθητικού Φεστιβάλ Θεάτρου στο Αγρίνιο (Παρ 22/3 - Παρ 19/4/2019 20:00)

Γράφτηκε από τον 
Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ ωρα 8 μ.μ.


ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΜΑΡΤΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

Μαθητέs Αστακού

«Μια κωμωδία» του Ιάκωβου Καμπανέλη

Υπεύθυνος καθηγητής Πιτσούλιας Λάμπρος


ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

5ο Γυμνάσιο Αγρινίου

«Του Κουτρούλή ο γάμοs» του Ρίzου Ραγκαβή Αλέξανδρου

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Πουδαρά Βλωτίνα, Αλεξάκη Αφροδίτη, Βάρδια Μαρία, Στραβοδήμου Ειρήνη


ΠΕΜΠΤΗ 28 ΜΑΡΤΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

3ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου

«Αγαπητέ Θεέ» του "Ερικ Εμανουέλ Σμίτ

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Παναγιώτου Χρήστος, Λύγδας Χρήστος, Τzωρτzοπούλου Φιόρα, Κυψάλη Γεωργία, Πολύzου Γιαννιώ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο

«Ο Μπακαλόγατος» εμνευσμένο από το Θεατρικό έργο "της Κακομοίρας"

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Παπαπάνου Κωνσταντίνος, Βαzούκη Γλυκερία, Μήτσου Σοφία, Δαμουράκης Σπύρος


ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

Πειραματικό ΓΕΛ Πάτρας

«Τρελλοί γιατροί - παρανοϊκοί ασθενείς» (διασκευή) του Δημητρίου Ψαθά- Ντάριο Φο

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Γάκης Παναγιώτης, Φιλοσόφου Μαρία


ΔΕΥΤΕΡΑ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

Γυμνάσιο Καινουργίου

«Το Φιόρο του Λεβάντε» του Γρηγορίου Ξενόπουλου

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Πιστιόλα Φωτεινή, Παπασωτήρης Γιώργος


ΤΡΙΤΗ 2 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ωρα 8 μ.μ.

2ο ΕΠΑ.Λ Αγρινίου

«Κρίστοφερ» Βασισμένο στο βιβλίο του Μάρκ Χάντον «Το περίεργο περιστατικό μέσα στη νύχτα»

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Ζεϊκου Αικατερίνη, Παππά Αγγελική, Καρδαρά Φωτεινή, Χονδρονικόλα Αναστασία


ΠΕΜΠΤΗ 4 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

1ο Γενικό Λύκειο Μεσσήνηs

«ΕυμενΙδες» του Αισχύλου

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Φουσιάνης Νικόλαος, Ρακιντzή Αγγελική, Γεωργόπουλου Βασίλειου


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

6ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου 

«Το Λεωφορείο» του Στάνισλαβ Στρατίεβ

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καγκελάρη Ουρανία


ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

2ο ΓΕΛ Ναυπάκτου

«Ο Αρχοντοχωριάτης» του Μολιέρου

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Δρογγίτη Μαρία, Δημόπουλο Κων/νος, Αλεξοπούλου Αθηνά


ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

2ο Γυμνάσιο Καρπενησίου

«Οι κυρίες της αυλής» του Αλφρεντ Ζερί 

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Ξανθιώτη Ευμορφία, Σάϊνη Ερασμία


ΔΕΥΤΕΡΑ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

1ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου

«Η πινακοθήκη των ηλιθίων» του Νίκου Τσιφόρου

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Κόττη Κωνσταντίνα, Γκάϊδα Γεωργία, Τσουκαλά Βασιλική, Καποδίστρια Νικόλαο,


ΤΡΙΤΗ 9 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

Ιδιωτικό Γυμνάσιο Εκπαιδευτηρίων «Πάνου»

«Μια ιστορία του Φιοντόρ» του Μάνου Κοντολέων

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Γουρδούπης Χρήστος, Ν1πcιλαμπάνη Ανδριάννα


ΤΕΤΑΡΤΗ 10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

Γυμνάσιο Γουριάs

«Το αγόρι με την βαλίτσα» του Μάϊκ Κένι

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Γεώργιος Λούκα, Αρχανιώτη Ελένη, Καρύμπαλης Ιωάννη


ΠΕΜΠΤΗ 11 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

Γυμνάσιο Βόνιτσας

«Ο φίλος μου ο Λευτεράκης» του Αλέκου Σακελλάριου

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Ζαχαράκης Κωνσταντίνος, Αραβανή Κωνσταντίνος, Παλούκη Καλλιρόη, Ζαzοπούλου Σημέλα


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

Εκπαιδευτήρια «Παναγία Προυσιώτισσα»

«7 Χρόνια» των Χοσέ Καμπέθα - Κρίστιαν Κόντι

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Μελικόκη Δήμητρα, Καλταμπάνη Μαρία, Σαπλαούρα Βασιλική


ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

3ο ΓΕΛ Πατρών

«Ιχνευτές» (Σατυρικό Δράμα) του Σοφοκλή

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Μπόμπολη Ειρήνη, Αποστολοπούλου Σοφία


ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

Εσπερινό Επαγγελματικό Λύκειο Αγρινίου

«Της μάνα σου η .... σύνταξη» της Κίτρα Μαρίαs

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Αϋφαντοπούλου Δωροθέα, Ασημάκη Παρασκευή, Αντωνάκη Δήμητρα, Πανταζή Ελευθερία


ΔΕΥΤΕΡΑ 15 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

Παπαστράτειο Γυμνάσιο Αγρινίου

«Τρωάδεs» του Ευριπίδη

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Γουρνάρηs Ναπολέων, Παναγιωτακοπούλου Κασσάνδρα, Τσαμπαλά Ελένη, Θεοδώρου Ευγενία, Κατσιάδα Ουρανία, Μπουγιούκου Ηλιάνα


ΤΡΙΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ωρα 8 μ.μ.

2ο Γυμνάσιο Μεσολογγίου

«Εξοδος» Κείμενο ομάδα «ΑΝΙΜΑ» (Θεατρική προσαρμογή-Μαγιώνου Αδαμαντία)

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Λάπα Γεωργία, Γριβοπούλου Αικατερίνη, Πατούλια Ανδρονίκη


ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

ΓΕΛ Βόνιτσαs

«Ο θάνατος σου η ζωή μου» του Αλέκου Σακελλαρίου

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Ασπρογέρακαs Αντώνπs, Γατσούληs Νίκο


ΠΕΜΠΤΗ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ. 

2ο Γενικό Λύκειο Αγρινίου

«Ονειρο καλοκαιρινήs νύχταs» του Ουίλιαμ Σαίξπηρ

Υπεύθυνοι καθηγητέs: Κυλάφη Σπυριδούλα, Σταθόπουλοs Παναγιώτηs


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ώρα 8 μ.μ.

ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΤΗΣ

Διαβάστηκε 1388 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 22 Απριλίου 2019 00:49
Συντακτική Ομάδα του AgrinioBestOf.gr

Καθημερινή ενημέρωση με οτι καλύτερο συμβαίνει στο Αγρίνιο και την Αιτωλοακαρνανία. Σε πρώτο πλάνο η ανάδειξη του νομού, ως φυσική ομορφιά, πολιτισμικές δράσεις, ενδιαφέροντα πρόσωπα και ομάδες και οτι άλλο αξίζει να αναδειχθεί.

Προσθήκη σχολίου

Οι διαχειριστές της παρούσας Ιστοσελίδας διατηρούν το δικαίωμα να δημοσιοποιούν ή οχι τα σχόλια σας. Θα δημοσιεύονται μόνο τα σχόλια που τηρούν τους κανόνες της ευπρέπειας και καλής συμπεριφοράς. Κατά προτίμηση προτιμήστε να γράφετε Ελληνικά.

Αφήστε σχόλιο...

Τελευταία Άρθρα στην ίδια Ενότητα

Τελευταία Άρθρα απο όλες τις Ενότητες

eklogesdytika banner final

 

KALPOYZANH 300X180PIX amvrakia hotel banner

magnitaki

grivaswines

MPAPMPAROUSIS AD 300

mpampatsikos

fit ems gym

dimitra greka

manikas

prosfigas

6p banner

kostopoulou

ekloges dytika banner

GOLDEN MOMENTS

wineoutlet banner 300x180

vivlio life

 

Ροή Ειδήσεων

Άρθρα που ενδιαφέρουν

  • 1