Εκτύπωση αυτής της σελίδας
Δευτέρα, 19 Αυγούστου 2019 17:05

Μπάσκετ: το πρόγραμμα για ΑΟ Αγρινίου και Χαρίλαο Τρικούπη 2019-2020

Πραγματοποιήθηκε και η κλήρωση της Α2 κατηγορίας μπάσκετ. Στην πρεμιέρα ο ΑΟ Αγρινίου φιλοξενεί την ΑΕ Ψυχικού ενώ  ο Χαρίλαος Τρικούπης Μεσολογγίου φιλοξενείται από την Ελευθερούπολη.

Ο ΑΟ Αγρινίου με τον Ολυμπιακό αγωνίζεται την 10η αγωνιστική εκτός έδρας ενώ ο Χαρίλαος Τρικούπης τον φιλοξενεί την 2η αγωνιστική. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α2:

1η Αγωνιστική – 05/10/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 12/10/19

ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

3η Αγωνιστική – 19/10/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

4η Αγωνιστική – 26/10/19

ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

5η Αγωνιστική – 02/11/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

6η Αγωνιστική – 09/11/19

ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

7η Αγωνιστική – 16/11/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

8η Αγωνιστική – 23/11/19

ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

9η Αγωνιστική – 30/11/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

10η Αγωνιστική – 07/12/19

ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

11η Αγωνιστική – 14/12/19

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

12η Αγωνιστική – 21/12/19

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

13η Αγωνιστική – 04/01/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 11/01/20

ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

15η Αγωνιστική – 18/01/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

16η Αγωνιστική – 25/01/20

ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ

17η Αγωνιστική – 01/02/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

18η Αγωνιστική – 08/02/20

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ

19η Αγωνιστική – 22/02/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

20η Αγωνιστική – 29/02/20

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ

21η Αγωνιστική – 07/03/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

22η Αγωνιστική – 14/03/20

ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

23η Αγωνιστική – 21/03/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

24η Αγωνιστική – 28/03/20

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

25η Αγωνιστική – 04/04/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

26η Αγωνιστική – 11/04/20

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ

27η Αγωνιστική – 15/04/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

28η Αγωνιστική – 25/04/20

ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ

29η Αγωνιστική – 02/05/20

ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ – ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ – ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ
ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ – ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

30η Αγωνιστική – 09/05/20

ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ
ΑΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣ
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗ
ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ – ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

agrinionews.gr

 

Διαβάστηκε 948 φορές Τελευταία τροποποίηση στις Δευτέρα, 19 Αυγούστου 2019 17:20
Κοινοποιησέ το
Συντακτική Ομάδα του AgrinioBestOf.gr

Καθημερινή ενημέρωση με οτι καλύτερο συμβαίνει στο Αγρίνιο και την Αιτωλοακαρνανία. Σε πρώτο πλάνο η ανάδειξη του νομού, ως φυσική ομορφιά, πολιτισμικές δράσεις, ενδιαφέροντα πρόσωπα και ομάδες και οτι άλλο αξίζει να αναδειχθεί.